مرکز آموزش هوانوردی پارسیس در سال 1389 با هدف آموزش ‌و پرورش نیروی انسانی متخصص به همت احمد رحمانی (رئیس هیئت‌مدیره) و مرحوم خلبان مجید یوسفی مهر (مدیرعامل) تأسیس گردید و به جهت آموزش دوره‌های زمینی و پروازی خلبانی شخصی (PPL)، تجاری (CPL)، پرواز با دستگاه (IR) و آموزش معلم خلبانی (AFI) و با اخذ موافقت اصولی از سازمان هواپیمایی کشوری و با اهداف کمک به خصوصی‌سازی حوزه آموزش هوانوردی و آماده کردن کادر پروازی مجرب برای شرکت‌های هواپیمایی و اشتغال‌زایی در این بخش شروع به فعالیت نمود.

گالری

اطلاعات تماس

021-47289

تهران -اتوبان شهید همت -اتوبان ستاری جنوب -بلوار لاله -خیابان مجاهد کبیر شمالی نبش لاله نهم پلاک 14 طبقه سوم
Unit 3,No 14 ,north mojahed Kabir Blv ,laleh st , south Exp, Hemat Exp .Tehran.IRAN

Info@parsisaviation.com

3 نکته برای کمک به گذراندن دوره CFI Checkride

در این مقاله، سه نکته ساده را به اشتراک می‌گذاریم که باید از آنها پیروی کنید تا به شما در آماده شدن و گذراندن چک راید CFI کمک کند.

برنامه‌های درسی خود را آماده کنید.

پس از اینکه شاهد استفاده ی تعداد زیادی از دانش‌آموزان از برنامه های خود بودیم، تفاوت مشخصی بین دانش‌آموزانی که طرح‌های درسی را خریداری می‌کنند و دانش‌آموزانی که طرح‌های درسی خود را می‌نویسند، پیدا کردیم. دانش‌آموزانی که خودشان می‌نویسند، اغلب مطالب را بهتر می‌فهمند و راحت‌تر می‌توانند اطلاعات را در حین تدریس به خاطر بیاورند.

1 3 - 3 نکته برای کمک به گذراندن دوره CFI Checkride

در حالی که کار اولیه برای نوشتن خود می‌تواند سنگین باشد، بازده آن بسیار زیاد است. هیچ چیز بهتر از این که برای نوشتن برنامه‌های درسی کامل خود وقت بگذارید، شما را برای بررسی خود آماده نمی‌کند؛اگر هر طرح درسی را به زبان خود مرور کنید و بنویسید، از اینکه چقدر خوب شما را برای تدریس و گذراندن آزمون خود آماده می‌کند، شگفت زده خواهید شد.

خرید طرح درس

اکنون، اگر کاملاً آماده نیستید که برنامه‌های درسی خود را از ابتدا بنویسید، می‌توانید برخی از آنها را خریداری کنید؛ اما پس از آن باید آنها را بررسی کنید و با اضافه کردن یادداشت‌ها، ارجاعات و نمودارها یا تصاویری که می‌خواهید اضافه کنید، آن‌ها را شخصی سازی کنید. آخرین کاری که باید انجام دهید این است که طرح‌های درسی را بخرید و فقط آنها را بخوانید تا آنها را به خاطر بسپارید.

در حالی که هدف کوتاه‌مدت کمک به شما در گذراندن مراحل آزمون است، چیزی که ما واقعاً می‌خواهیم این است که معلم خلبان های مؤثری تربیت کنیم که مطالب را از تمام جوانب بدانند. ما دریافته‌ایم که نوشتن برنامه‌های درسی خود یکی از مؤثرترین راه‌ها برای دستیابی به آن هدف است.

با همه تمرین کنید

همانطور که در حال نوشتن برنامه‌های درسی خود هستید، آن‌ها را به طور مکرر تمرین کنید. به برادرتان، والدینتان، هم اتاقی‌تان، هم‌کلاسی‌های آکادمی CFI، حتی CFI های فعلی آموزش دهید.

هر کسی که به شما فرصت گوش دادن بدهد می‌تواند به شما در آماده شدن کمک کند. در طول آکادمی CFI، ایده خوبی است که یک یا دو نفر را برای همکاری پیدا کنید تا بتوانید برنامه‌های درسی خود را به یکدیگر آموزش دهید. تهیه برنامه‌های درسی و سپس شنیدن بارها و بارها آموزش آنها توسط شرکای شما واقعاً به تقویت اطلاعات در ذهن شما کمک می‌کند و یادآوری آن را در طول آزمون CFI شما آسان‌تر می‌کند.

2 3 - 3 نکته برای کمک به گذراندن دوره CFI Checkride

در صورت امکان، باید سعی کنید حداقل یک یا دو درس را با یک CFI با تجربه تمرین کنید. از آنجایی که آنها در واقع با چندین دانش آموز کار کرده‌اند، می‌توانند به شما کمک کنند تا هر حفره‌ای را در طرح درس خود شناسایی کنید و به شما در بهبود کلی آنها کمک کنند. در طول آکادمی CFI خود با یک مربی کار خواهید کرد که به شما در تمرین “آموزش دادن” کمک می‌کند، اما گرفتن نظر از یک CFI دیگر هم می‌تواند ایده خوبی باشد.

نحوه یادگیری مردم را درک کنید

یکی از جنبه‌های آکادمی CFI یادگیری در مورد نحوه یادگیری افراد است. بسیاری از این مطالب در طول دوره ی CFI شما پوشش داده می‌شود، اما به سادگی با تمرکز بر پرواز خود و تمرین کردن برنامه های درسی نیز میتوان بر آن مسلط شد.

در طول آکادمی برای درک واقعی مطالب وقت بگذارید. فقط کلمات اختصاری و موضوعات را حفظ نکنید. واقعاً معنی آن را درک کنید و فکر کنید که چگونه می‌توانید تدریس خود را برای انواع مختلف دانش آموزان تنظیم کنید. در حالی که این موضوع ممکن است در گذراندن آزمون کمک چندانی نکند، به شما کمک می‌کند معلمی عالی شوید و این هدف واقعی یک آکادمی CFI خوب است. زمانی که متوجه می‌شوید مردم چگونه یاد می‌گیرند، متوجه می‌شوید که چه تکنیک‌هایی با هر دانش آموز کار می‌کند. شما می‌توانید برنامه‌های درسی خود را به طور مؤثر اصلاح کنید و خواهید دید که دانش آموزان با سرعت بیشتری پیشرفت می‌کنند.

درک این اصول یادگیری، فقط در طول آکادمی CFI شما انجام نمی‌شود. همانطور که با افراد بیشتری کار می‌کنید، سطح تجربه شما افزایش می‌یابد و کاملاً به شما کمک می‌کند معلم مؤثرتری شوید، اما به شرطی که در آن کار کنید. اگر به دنبال یک آکادمی CFI خوب هستید تا شما را برای چک راید CFI خود آماده کند، همین امروز با ما تماس بگیرید و ما می‌توانیم در مورد برنامه خود و اینکه چرا باید به ما بپیوندید، بیشتر بگوییم!

منبع

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *